Hakkımızda

Cappadocia Asia Turizimin Web Sayfasna Hoşgeldiniz

Hakkımızda

Cappadocia Asia Turizimin Web Sayfasna Hoşgeldiniz

HAKKIMIZDA

Cappadocia Asia Turizm Seyahat Acentası 2015 yılında kurulmuştur.Yaklaşık 30 yıllık bir Turizm geçmişine sahip olan kurucu üyemiz Ayhan EROĞLU, Turizm’in farklı sektörlerinde, Otel,Seyahat Acentacılığı gibi  işletmelerde görev almış ,Seyahat Acentası girişiminden önce de,10 yıl süreyle TÜRSAB Kapadokya BYK bünyesinde DENETMEN olarak görev yapmıştır.2015 yılı içerisinde de  bir Süre TÜRSAB Kapadokya BYK Yönetim kurulu içerisinde görev almıştır.

Kurucu üyemiz,Genel  Müdürümüz,Yönetim Kurulu Başkanımız  Ayhan EROĞLU, 2018 Yılı içerisinde yapılan olağan TÜRSAB Genel Kurul seçimleriyle birlikte TÜRSAB Yönetim  Kurulu üyeliğine seçilmiş olup,halen  bu göreve devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ  ve  MİSYONUMUZ : 

Bizler; Dünya da eşi benzeri olmayan,birçok medeniyete ev sahipliği  yapmış,doğa ve  insanın el ele vererek inşa ettiği,i müstesna    KAPADOKYA bölgemizin  Türkiye Turizmi  içerisindeki  yerinin, Turizmin   tam KALBİ  olduğuna inanıyor ve ona göre de onu korumak ve en iyi şekilde hizmet  etme anlayışını kendimize şiar ediniyoruz.

Cappadoci Asia Turizm Seyahat Acentas ı olarak,sizlere vereceğimiz hizmetin konforlu,güvenilir ve kaliteli olması bizlerin en önemli misyonudur.